معرفي کتاب ماجراهاي من و درسام جامع هشتم انتشارات خيلي سبز

کتاب ماجراهاي من و درسام جامع هشتم خيلي سبز در پانصد و يازده صفحه منتشر شده و تمام دروس پايه هشتم را در بردارد. اگر با مجموعه کتاب‌هاي ماجراهاي من و درسام انتشارات خيلي سبز آشنا باشيد، مي‌دانيد که اين مجموعه شامل کتاب‌هاي کار براي پايه‌هاي مختلف هستند که در دو حالت مختلف به چاپ رسيده‌اند. تعدادي از کتاب‌هاي اين مجموعه براي دروس مختلف و پايه‌هاي مختلف منتشر شده‌اند و تعدادي از آن‌ها جامع هستند و تمام دروس يک پايه را در خود دارند. دانش‌آموزان مي‌توانند براساس نيازشان و اينکه بر روي يک درس خاص ايراد داشته و نيازمند تقويت و پيشرفت در آن درس هستند و يا کتابي جامع مي‌خواهند که مطالعه همه درس‌هاي پايه هشتم را برايشان ساده کند، مي‌توانند از کتاب‌هاي ماجراهاي من و درسام استفاده کنند. در اين مطلب به معرفي دقيق اين کتاب مي‌پردازيم:

سرفصل‌هاي ماجراهاي من و درسام جامع هشتم خيلي سبز

در کتاب ماجراهاي من و درسام جامع هشتم خيلي سبز دروس پايه هشتم به اين ترتيب فصل بندي شده‌اند: علوم تجربي، عربي، انگليسي، رياضي و فارسي. شما مي‌توانيد سرفصل‌هاي ريزتر هر کدام از اين دروس را در فهرست کتاب مشاهده کنيد. از آن‌جايي که احتمالاً شما در طول هفته بارها به اين کتاب مراجعه مي‌کنيد، فصل بندي دقيق ماجراهاي من و درسام جامع هشتم مي‌تواند بسيار برايتان کارآمد و مناسب باشد. به اين معنا که هر وقت براي مطالعه يک مبحث خاص از يک درس خاص به سراغ اين کتاب مي‌رويد، سريع و فوري آن را از روي فهرست پيدا کرده و به صفحه مورد نظرتان مراجعه مي‌کنيد.

درسنامه‌ ماجراهاي من و درسام جامع هشتم خيلي سبز

هر کدام از سرفصل‌هاي دروس پايه هشتم شامل يک بخش آموزش يا درسنامه هستند. اين درسنامه‌ها به زباني ساده و روان توضيح داده شده‌اند و دانش‌آموزان به راحتي مي‌توانند آن‌ها را مطالعه کرده و مطالب را بياموزند. در ضمن درسنامه‌ها براي تمام دروس به شيوه‌اي تاليف شده‌اند که دانش‌آموزان بتوانند تمام محتواي آموزشي موردنيازشان را به طور کامل ياد بگيرند. در صورتي که همراه با کتاب درسي خود از اين کتاب استفاده مي‌کنيد، مي‌توانيد درسنامه‌هاي ماجراهاي من و درسام جامع هشتم را به صورت مکمل مطالعه کنيد. در ضمن اين درسنامه‌ها براساس دروس مختلف طراحي شده‌اند. به اين معنا که درسنامه درس رياضي همراه با توضيح دقيق فرمول‌ها و راه‌حل‌هاست و درسنامه درس زبان انگليسي همراه با توضيح دقيق گرامر و واژگان و نکات مربوط به ترجمه است.

مشاهده ادامه توضيحات در سايت بانک کتاب ايران

کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم خيلي سبز

معرفي کتاب ماجراهاي من و درسام جامع هشتم انتشارات خيلي سبز

ثبت نام مدرسه علامه حلي

معرفي بهترين کتاب کمک درسي رياضي سوم ابتدايي

بهترين کتاب کمک درسي رياضي نهم

چگونه براي نمونه دولتي درس بخوانيم؟

هشتم ,جامع ,درسام ,ماجراهاي ,کتاب ,دروس ,من و ,ماجراهاي من ,و درسام ,درسام جامع ,جامع هشتم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبرنگاری پانا کاشمر ایران قوی شرکت افشار مهدی ادیت دختر آسمانی حاشیه ای بر اصل ngarehbaran عطاری درس مشاوره و آموزش درزمینه سیستمهای مدیریت EFQM , ISO