کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم خيلي سبز

درسنامه، نمونه سوال، امتحان

درباره کتاب:

کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم خيلي سبز، يک کتاب کار جامع و همه چيز تمام است. کتاب کار جامع ماجراهاي من و درسام پايه نهم، کتابي براي 20 گرفتن است. ولي اگر آن را درست و حسابي بخواني به چيزي بيشتر از 20 گرفتن مي‌رسي، مي‌پرسي چي؟

سرفصل‌هاي کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم

کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم شامل دروس علوم، عربي، انگليسي، رياضي و فارسي است. هر کدام از سرفصل‌هاي کتاب براساس مباحث کتاب‌ درسي به بخش‌هاي کوچکتري تقسيم شده‌اند. از طرف ديگر در انتهاي هر بخش آزمون‌هاي نيم سال اول و دوم گنجانده شده. همه درسنامه‌ها با کلي نمونه سؤال همراه شده‌اند و امتحانات مرتبط با آنها هم در بخش مجزايي قرار داده شده است. با توجه به اينکه سال ديگر وارد پايه دهم مي‌شوي و بايد براي خواندن دروس کنکور هم برنامه‌ريزي کني، بهتر است که با دست پر بروي و مشکلي در سال نهم نداشته باشي. علاوه بر اين کتاب ماجراهاي من و درسام به شکلي طراحي شده تا نکات مهم و اصلي همه دروس را به شکلي عميق ياد بگيري و درک کني، بنابراين وقتي به پايه بالاتر بروي، آمادگي اين را داري که درس‌هايت را به روش کنکوري بخواني و مطالعه کني. با همه اين توضيحات ديگر نبايد در خريد کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم خيلي سبز ترديد داشته باشي، مگر نه؟

کتاب ماجراهاي من و درسام جامع نهم خيلي سبز

معرفي کتاب ماجراهاي من و درسام جامع هشتم انتشارات خيلي سبز

ثبت نام مدرسه علامه حلي

معرفي بهترين کتاب کمک درسي رياضي سوم ابتدايي

بهترين کتاب کمک درسي رياضي نهم

چگونه براي نمونه دولتي درس بخوانيم؟

کتاب ,درسام ,جامع ,ماجراهاي ,نهم ,ديگر ,و درسام ,من و ,ماجراهاي من ,درسام جامع ,جامع نهم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

movahed قصر خیال projmatlab خرید اینترنتی امید و محبت فانوس خیال هر چی که بخوای مطالب اینترنتی ☆♡ Lady Anime Fanfic☆♡ arghavantree